WIĘCEJ NIŻ PRACA

Zmień sposób, w jaki pracujesz każdego dnia.

Zapomnij o poplątanych drogach, ciężkich podróżach czy nudnych dniach: nowe Ducato oferuje nowe perspektywy łatwe trasy i przyjemniejszą pracę.

Zastanawiałeś się kiedyś o ile lepsza może być Twoja praca? Ducato to odpowiedni pojazd, aby uzmysłowić sobie jak dużo radości daje robienie czegoś nowego.

POZNAJ SZEROKĄ GAMĘ

POZNAJ
SZEROKĄ GAMĘ

Jedynym celem nowego Ducato jest ułatwienie Ci życia, dlatego nieważne, którą wersję wybierzesz, na pewno Cię nie zawiedzie. Wśród ponad 10 000 konfiguracji znajdziesz samochód idealny dla swojej pracy.

Gotowy do jazdy.

Zamiast dobrego dnia możesz mieć wspaniały dzień!

Ducato daje Ci właściwy sprzęt do pracy. Nowe spojrzenie na drogę zapewniają nowy przedni grill boraz reflektory w technologii LED. Stworzone z 3 charakterystycznych elementów: nowe światła do jazdy dziennej LED, które są ewolucją klasycznego znaku rozpoznawczego Ducato, światła mijania i drogowe LED oraz “pływające” kierunkowskazy LED.

A może się zrelaksujesz?

Komfort, technologia i przyjemność z jazdy będą z Tobą przez cały dzień pracy.

Ducato oferuje o wiele więcej aby ułatwić Ci wykonywanie codziennych zadań. Zaawansowana technologicznie i nowoczesna stylistyka jest obecna w nowym Ducato i nie brakuje w niej funkcjonalności. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz teraz w nowym cyfrowym panelu wskaźników. Nowe fotele zapewniają większy komfort i lepsze wrażenie „otulenia”, panele oferują więcej miejsca do przechowywania, a kierownica z trzema ramionami, dostępna w wersji skórzanej, zapewnia lepszy chwyt.

Nowe fotele zapewniają większy komfort i lepsze wrażenie „otulenia”, panele drzwiowe są wytrzymalsze i oferują więcej miejsca do przechowywania przedmiotów, a kierownica z trzema ramionami, dostępna w wersji skórzanej, zapewnia lepszy chwyt.

Nowy fotel pasażera “Eat and Work” jest idealnym asystentem w pracy i podczas przerwy: wyposażony w stolik, który obraca się dla maksymalnej wygody użytkowników. Nie wspominając o nowinkach technicznych na desce rozdzielczej i kokpicie. Nowy cyfrowy panel wskaźników posiada 7-calowy wyświetlacz z mapami 3D oraz danymi na temat Trasy, 10-calowe radio oraz wspomaganie kierowcy dzięki funkcjom ADAS. Nowoczesny design 3,5-calowego wyświetlacza TFT panelu instrumentów dopełnia całość.

Przyjemność z komfortowej jazdy.

Jedną z funkcji, która na pewno poprawi Twój komfort jazdy jest nowe wspomaganie kierownicy. Nowa technologia zasilania zapewnia idealną optymalizację wspomagania skręcania przy każdej prędkości, pozwalając na większą precyzję, przyjemność z jazdy i mniejszy wysiłek podczas parkowania. Kierowca może po prostu nacisnąć przycisk na desce rozdzielczej, aby uruchomić elektryczny hamulec postojowy, zamiast ciągle zaciągać dźwignię hamulca ręcznego. Zapomnij o szukaniu kluczyka – zostaw go w kieszeni i po prostu naciśnij przycisk na klamce zewnętrznej, odblokuj drzwi, rozsiądź się w fotelu i wciśnij przycisk na kolumnie kierownicy, aby włączyć silnik. Wyłącz swoje Ducato i zablokuj drzwi w ten sam sposób - za pomocą przycisku. Koniec z kablami do telefonu! Ducato oferuje bezpieczne miejsce na desce rozdzielczej do bezprzewodowego ładowania i połączenia z radiem Uconnect™.

Idź na całość.

Enjoy an all inclusive network of infotainment services in a new mood.

Nowy system multimedialny stanowi nowy poziom informacji o pojeździe, komfortu i rozrywki. Nowe radio Uconnect™ 10”, oferuje kompletny system radionawigacji ze zintegrowanymi mapami 3D TomTom oraz Apple CarPlay / Android Auto™ z bardzo wygodnym, bezprzewodowym systemem, poprzez który można kontrolować najważniejsze funkcje pojazdu jednym dotknięciem. Niezwykle przydatne polecenie głosowe „HEY FIAT” i przyciski na kierownicy usprawnią Twoją interakcję z Ducato. Radio Uconnect™ 7” z bezprzewodową integracją Apple CarPlay i Android Auto™ oraz radio Uconnect™ 5” z kolorowym wyświetlaczem dopełniają ofertę inforozrywki nowego Ducato.

Radio Uconnect™ 7’ z 7-calowym kolorowym ekranem dotykowym, systemem operacyjnym Android i przyciskami na kierownicy wielofunkcyjnej.

Apple CarPlay to bezpieczniejszy i mądrzejszy sposób na korzystanie z iPhone’a w samochodzie. Pozwala na nawigowanie, wykonywanie połączeń, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz słuchanie muzyki bez odwracania uwagi od sytuacji na drodze.

Android Auto™, z obsługą kierownicy wielofunkcyjnej i poleceń głosowych, zapewnia największe bezpieczeństwo nie tracąc kontaktu ze światem.

Połącz swój świat.

Daj sygnał, pełna gama usług zawsze czeka na Ciebie!

Z nowymi radiami Uconnect™ 7’’ i 10’’ oferujemy szeroką gamę usług Uconnect™ dla bezproblemowej łączności między urządzeniami sieci mobilnej a Twoim Ducato. Sprawdź wszystkie zalety pakietu łączności i dodatkowych usług, które możesz dodać, ponieważ jesteś rdzeniem naszej sieci.

Integracja surowych danych

Łączność w nowym Ducato jest otwarta i może być wykorzystywana przez rozwiązania firm trzecich dzięki integracji surowych danych. Zapewniają one kluczowe informacje o flocie (wykorzystanie pojazdu, głębokie dane diagnostyczne,krytyczne zdarzenia, usługi zdalne) klientowi firmy oraz jego dostawcy usług telematycznych floty.

Przyszłość
o Ciebie
dba.

Ducato pokazuje
swój charakter pioniera.

Więcej

Przyszłość o Ciebie dba.

Ducato pokazuje
swój charakter pioniera.

Więcej
Ducato jest ciągle udoskonalane: to pierwszy model w segmencie oferujący autonomiczną jazdę poziomu 2; gwarantuje zaawansowaną ochronę , dzięki czemu Twoja praca jest bezpieczniejsza i mniej stresująca. Ducato będzie Twoim zaufanym współkierowcą samodzielnie przyspieszając, hamując i utrzymując pojazd pośrodku pasa ruchu. Gotowy na krok ku przyszłości?

Nowa wydajność.

Dziedzictwo, które powstało dzięki ponad 40 letniej tradycji: czy może być jeszcze lepsze? Odpowiedź brzmi: tak.

Nowa generacja jednostek napędowych MultiJet3 została opracowana by zapewnić: najlepszą wydajność dzięki zmniejszonym zużyciu paliwa, emisji spalin i masie; wytrzymałość do 300 000 km dzięki przemysłowej konstrukcji; niezrównany komfort dzięki bardziej elastycznemu momentowi obrotowemu i mniejszemu poziomowi hałasu.

"Jedna misja, jeden silnik".

Ducato przebojem wszedł na rynek z nowym, bardziej niezawodnym silnikiem Diesla trzeciej generacji.

Pełna gama silników 2.2 MultiJet3 Euro 6D-Final (z homologacją Light Duty) i Euro VI E (z homologacją Heavy Duty) zaspokoi różne potrzeby i poradzi sobie w każdych warunkach, w jakich przyjdzie Ci pracować. 120 MultiJet3 to idealne oszczędne rozwiązanie do jazdy miejskiej. 140 MultiJet3 to główna jednostka napędowa, radząca sobie w każdych warunkach dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu; dobry kompromis między mocą a oszczędnością paliwa. 180 MultiJet3 Power jest idealny do ciężkich zadań i na trudny teren, ciężkie zabudowy oraz dla osób, które chcą najlepszych osiągów i komfortu.

HOMOLOGACJA HEAVY DUTY

Homologacja Heavy duty zaprojektowana specjalnie pod zabudowy ciężkie jest dopuszczona dla masy własnej wynoszącej minimum 2280 kg, a gdy przekracza 2740 kg, jest obowiązkowa.

Nowe Ducato posiada szeroką gamę jednostek napędowych Euro VI E z homologacją Heavy duty: 140 KM i 180 KM Power ze skrzynią manualną lub automatyczną, z takim samym momentem obrotowym i krzywą mocy jak w wersjach z homologacją Light duty.

Pojemność skokowa (cm3): 2.184
Ilość cylindrów, układ: 4, rzędowy – design typu przemysłowego
Układ paliwowy: Elektronicznie sterowany bezpośredni wtrysk Common Rail MultiJet3 ze zmienną geometrią sprężarki i intercoolerem
Moc: 120 KM (89kW) przy 3.500 obr./min.
Moment obrotowy – w połączeniu ze skrzynią manualną: 320 Nm przy 1.400 obr./min.
Homologacja Light duty, norma emisji: Euro 6D-Final

Pojemność skokowa (cm3) 2.184
Ilość cylindrów, układ: 4, rzędowy – design typu przemysłowego
Układ paliwowy: Elektronicznie sterowany bezpośredni wtrysk Common Rail MultiJet3 ze zmienną geometrią sprężarki i intercoolerem
Moc: 140 KM (104kW) przy 3.500 obr./min.
Moment obrotowy – w połączeniu ze skrzynią manualną: 350 Nm przy 1.400 obr./min.
Moment obrotowy – w połączeniu ze skrzynią automatyczną: 380 Nm przy 1.400 obr./min.
Homologacja Light duty, norma emisji: Euro 6D-Final
Homologacja Heavy duty, norma emisji: Euro VI step E

Pojemność skokowa (cm3) 2.184
Ilość cylindrów, układ: 4, rzędowy – design typu przemysłowego
Układ paliwowy: Elektronicznie sterowany bezpośredni wtrysk Common Rail MultiJet3 ze zmienną geometrią sprężarki i intercoolerem
Moc: 180 KM (130kW) przy 3.500 obr./min.
Moment obrotowy – w połączeniu ze skrzynią manualną: 380 Nm przy 1.400 obr./min.
Moment obrotowy – w połączeniu ze skrzynią automatyczną: 400 Nm przy 1.400 obr./min.
Homologacja Light duty, norma emisji: Euro 6D-Final
Homologacja Heavy duty, norma emisji: Euro VI step E

SKRZYNIA MANUALNA. Suche sprzęgło jednopłytowe z hydraulicznym urządzeniem zwalniającym. Liczba biegów: 6+R

SKRZYNIA AUTOMATYCZNA. Przemiennik momentu obrotowego z elektronicznym elektrohydraulicznym układem sterowania Liczba biegów: 9+R

Dojedź na miejsce.

Wykorzystaj dzień pracy do maksimum dzięki nowej 9-biegowej skrzyni automatycznej.

Niezależnie od sytuacji, dzięki nowej 9-biegowej automatycznej skrzyni biegów możesz zapomnieć o ciągłej zmianie biegów.

Dzięki temu bez wysiłku włączany jest zawsze odpowiedni bieg, co zapewnia optymalne zużycie paliwa.

Ponadto, nowa 9-biegowa automatyczna skrzynia biegów pozwala kierowcy na wybór najlepszego trybu jazdy do wykonywanego zadania: tryb Normal zapewnia doskonałą równowagę między osiągami a oszczędnością, ECO umożliwia niższe spalanie, a Power przydaje się w bardziej wymagających zadaniach.

Prawdziwy lider zespołu!

Ducato wie, że potrzebujesz dobrego zespołu, aby odnieść sukces zawodowy, dlatego warto mieć funkcjonalną przestrzeń dla zespołu w wersji z zabudową brygadową! Ducato, wyposażone w wygodne siedzenia, praktyczne rozsuwane drzwi i schowki, zapewnia wspaniałą atmosferę wspólnej pracy. Potrzebujesz więcej przestrzeni? Nie ma problemu, Ducato oferuje możliwość usunięcia przedziału pasażerskiego i załadowanie większej ilości towaru, czym udowadnia swoją wszechstronność i elastyczność.

Pozostaw ślad.

Ducato zmienia sposób, w jaki organizujesz swoją pracę, ale każdy może mieć własny wkład w tę zmianę.

Baw się dobrze, wybierając spośród wielu dostępnych opcji, takich jak podwójny port ładowania USB albo fotel Eat and Work, a nawet nowa automatyczna klimatyzacja. Spraw, żeby Twój pojazd był jeszcze bardziej stylowy.

Styl też ma znaczenie.

Ducato pokazuje się w całej okazałości. Stanowi doskonałe połączenie wydajności i stylu, stateczną elegancję, której nie da się przegapić.

LAKIERY PASTELOWE

549 676 385

LAKIERY METALIZOWANE

691 632 113

KOŁPAKI

878a 878b

KOŁA Z LEKKICH STOPÓW

433 0R2 1LR

Odpowiednią nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest szansa na wykonanie jej ponownie.

Ducato jest gotowe!